Special Class
Taxim Hill

Geçmişin muhteşem mimarisini modern çizgileri ile yaşatan Taxim Hill Hotel, şık dekorasyonu ve kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarını ağırlıyor.

Taxim meydanı'nda yer alan Taxim Hill Hotel, modern dekora sahip odaları ve ücretsiz WİFİ erişimiyle hizmet vermektedir. Teras restoranı, Boğaz'ın panaromik manzarası eşliğinde kahvaltı sunmaktadır. Taxim metro istasyonu sadece 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Taxim Hill'in odaları zarif mobilyalarla zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Ses yalıtımlı tüm odalarda klima, mibivar ve LCD TV bulunmaktadır. Hotel Taxim Hill, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezi'ne sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Çok sayıda restaurant, kafe, bar ve ünlü markaların mağazalarına ev sahipliği yapan İstiklal Caddesi'nin hareketli sokakları sadece 50 metre metre uzaklıktadır. Demirören Alışveriş Merkezi 450 metre ve Cevahir Alışveriş Merkezi 4 km Uzaklıkta yer alır. İstanbul havalimanı 44 km mesafededir.

Special Class
Taxim Hill Hotel

Tesisin 9. katında yer alan Hill Terace Restaurant Boğaz manzarası eşliğinde Türk lezzetleri ve iyi bilinen uluslararası yemekler sunmaktadır. Taximoda Cafe'de hafif atıştırmalıkların yanı sıra çeşitli Meksika ve Amerikan yemekleri servis edilmektedir.

Şirket toplantıları ve sosyal aktiviteler için 25 ile 250 kişi arasında değişen salonlarımız, modern teknik ekipmanları ile orğanizasyonlarınıza uygun çözüm sunuyor.

Bilgi İçin

+90(212) 334 85 00
Taxim Hill Hotels
Odalar